fbpx

Rezerwuj Apartament

Szanowni Państwo aby zarezerwować wybrany apartamenty prosimy o kontakt telefoniczny. Rezerwacja trwa tylko siedem dni, jest to okres w którym należy umówić spotkanie, odwiedzić nasze biuro i podjąć decyzję o zakupie. Po trzech dniach  rezerwacja wygasa a mieszkanie znów będzie dostępnie dla wszystkich zainteresowanych.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Image

Apartamenty Centrum

Apartamenty Jagiellońskie II Sp. z o.o. Sp.k.

prowadzi działalność deweloperską realizując budynek apartamentowy w Białymstoku przy ul. Św. Rocha. Jest to spółka celowa powołana do budowy budynku mieszkalnego z usługami w parterze o charakterze handlowym lub biurowym, o powierzchni zabudowy 1176,44 mkw. wraz z zagospodarowaniem terenu i budową infrastruktury technicznej oraz dwupoziomowym garażem podziemnym.

Misją firmy

jest budowanie inwestycji mieszkaniowych zgodnie z międzynarodowymi standardami ze szczególną troską o bezpieczeństwo finansowe Klientów. Naszą ambicją jest zapewnienie wysokiego standardu realizacji inwestycji, a także indywidualnej, dostosowanej do potrzeb każdego Klienta obsługi handlowej. Naszymi udziałowcami są osoby fizyczne i prawne, od wielu lat aktywne w sektorze przemysłu, handlu i usług. Aktualnym priorytetem wszystkich wspólników jest utworzenie nowoczesnego i eleganckiego osiedla w samym sercu Białegostoku pod nazwą Apartamenty Jagiellońskie. Drugim przedsięwzięciem jest inwestycja pod nazwą Apartamenty Centrum.

Inwestycja

posiada prawomocne pozwolenie na budowę a ponadto realizowana jest na gruncie, do którego posiadamy prawo własności. Środki finansowe wpłacane przez Nabywców, zgodnie z zawartymi umowami deweloperskimi gromadzone są na rachunku powierniczym otwartym prowadzonym przez Bank.

Dbamy

o to, by prawa i obowiązki stron umowy były określone w sposób gwarantujący równość obu partnerów w transakcji. Wszystkie zapisy zgodne są z przepisami ustawy z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego czyli tzw. ustawy deweloperskiej.

Apartamenty Jagiellońskie II Sp. z o.o. Sp.k.

15-688 Białystok, ul. Przędzalniana 6H/105

REGON 200440862, NIP 9662065836, KRS 0000399550,