fbpx

Rezerwuj Apartament

Szanowni Państwo aby zarezerwować wybrany apartamenty prosimy o kontakt telefoniczny. Rezerwacja trwa tylko siedem dni, jest to okres w którym należy umówić spotkanie, odwiedzić nasze biuro i podjąć decyzję o zakupie. Po trzech dniach  rezerwacja wygasa a mieszkanie znów będzie dostępnie dla wszystkich zainteresowanych.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Image

Apartamenty Centrum

Jeśli cenisz sobie wygodę...

Wyjątkowa inwestycja nieopodal tętniącego życiem centrum Białegostoku, sprawdź sam jak wiele możemy Ci zaoferować.

Apartamenty Centrum to inwestycja zaprojektowana z myślą o stworzeniu komfortowej przestrzeni życiowej. Lokalizacja kilka kroków od ścisłego centrum wraz z ulicą Lipową pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście. Dodatkowo dogodne usytuowanie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje doskonały dostęp do wszystkich zakątków miasta. To istniejące od wielu lat osiedle posiada już praktyczną i rozwiniętą infrastrukturę. Apartamenty Centrum to prosty i nowoczesny budynek charakteryzujący się elegancją, harmonią i wygodą. Mieszkania z przemyślanymi i funkcjonalnymi rozkładami pomieszczeń zaprojektowano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a także z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bogata oferta 97 komfortowych mieszkań o wysokości pomieszczeń prawie 2,70 m i bardzo zróżnicowaną funkcjonalnością od jednego do czterech pokoi. Niezwykle wygodnych i ustawnych.

Z szerokim zakresem metraży mieszkań:

jednopokojowych – 34m².    dwupokojowych od 37 do 48m².    trzypokojowych od 45 do 70 .    czteropokojowych od 64 do 86 m².

Z możliwością stworzenia indywidualnego projektu aranżacji, lub wprost dostosowania przestrzeni specjalnie do indywidualnych wymagań. Atutem wszystkich mieszkań są duże witryny okienne, w wielu z ekspozycją słoneczną w ciepłym kierunku południowym, lub zachodnim. Mieszkania posiadają urokliwe loggia i przestronne balkony ułożone w sposób kaskadowy zapewniając każdemu maksimum światła. Oferują dodatkową przestrzeń oraz pozwolą cieszyć się słońcem. Wiele z nich będzie posiadało widok na park i otaczającą zieleń. Budynek będzie wyróżniał się nie tylko nowoczesną architekturą ale przede wszystkim wysokim standardem wykonania. Trzyszybowa stolarka okienna, monitoring, wysokiej klasy windy, pełna dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych to tylko niektóre zalety naszej inwestycji. Mieszkańcy z pewnością nie będą musieli martwić się o parking. Dwupoziomowy garaż podziemny z 89 miejscami postojowymi z pewnością umożliwi wygodne i sprawne parkowanie.

Apartamenty Centrum to popularne metraże, funkcjonalne rozkłady i doświetlone przestrzenie dzięki dużym oknom oraz przytulnym loggiom. Apartamenty Centrum to inspirująca przestrzeń dla codziennego życia.

Wybór Apartamentów Centrum gwarantuje:

– bliskość ścisłego centrum miasta
– korzystny dojazd do sąsiadujących dzielnic
– miejsca parkingowe

– wysoki standard wykończenia budynku
– duże witryny okienne
– loggie i balkony
– funkcjonalne rozkłady wnętrz
– różnorodność i wielość punktów usługowych
– sąsiedztwo parku i terenów sportowych
– sąsiedztwo dworców

Usługi dodatkowe

Dla wygody naszych klientów oferujemy szereg usług komplementarnych ułatwiających zakup oraz wykończenie mieszkania. Służymy Państwu bezpłatną pomocą w uzyskaniu korzystnego kredytu na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Nasz doradca pomoże przebrnąć przez całą procedurę kredytową. Wstępnie oszacuje zdolność kredytową, pomoże wypełnić formularze bankowe i skompletować potrzebną dokumentację kredytową. Perfekcyjne wykończenie wnętrz jest sztuką i wyzwaniem, do którego potrzebni są profesjonalni projektanci i dokładni wykonawcy. Oferujemy Państwu pomoc projektanta wnętrz, który pokaże jak najlepiej zaplanować i wykończyć mieszkanie. A nasza zaprzyjaźniona ekipa remontowa ma na swoim koncie mnóstwo realizacji charakteryzujących się zarówno starannością jak i nieszablonowymi rozwiązaniami.

Image

Dorota Kalinowska

Doradca Klienta

885 604 618 

dk@apartamentyrocha.pl

Image

Jolanta Gutowska

Doradca Klienta

885 604 614

jg@apartamentyrocha.pl

Image

Marzena Dec

Doradca Klienta

881 604 611

md@apartamentyrocha.pl